Ознака: други лица

Македонија

Во тек е операција за приведување на други лица покрај Јанева

Покрај приведувањето на специјалната обвинителка Катица Јанева, ТВ “Телма“ пренесува дека во тек е операција за приведување на други лица. -Дознаваме и дека во тек е операција за приведување на […]