Ознака: дру баримур

Сцена

ДА СЕ ИЗВАДИШ ОД ПАМЕТ! Оваа актерка сите ја знаеме, но не во вакво издание…

Испотена и без шминка – тотално непрепознатлива!Оваа позната холивудска актерка се прослави по улогата во филмот „Чарлиевите ангели“, а станува збор за 41-годишната Дру Баримур. Таа неодамна се разведе од […]