Ознака: дру пински

Вести

Huffington Post му даде отказ откако напишал статија за здравјето на Хилари Клинтон

Американскиот интернет весник Huffington Post ја отстранил статијата и го блокирал акаунтот на еден од своите автори, кој ја отвори темата за здравјето на поранешната прва дама и државна секретарка […]