Ознака: дуле и коки

Сцена

Дуле од дуото „Дуле и Коки“ се подготвува за свадба

Дуле од дуото „Дуле и Коки“ се подготвува за втора свадба. Според информациите свадбата се предвидува да се случи налето.  Избраничката на Дуле е струмичанката Љупка Наскова со која пејачот, […]