Ознака: дуплер

Сцена

Двојничка на Бритни Спирс годишно заработува пола милион долари – фото

  Една 24 годишна келнерка од Америка најде интересен начин како да заработи на својот изглед. Имено, сите пријатели на Михаела Викс честопати и нагласувале дека личи на поп иконата […]