Ознака: дупчиња

Занимливости

Еве зошто ви се прават дупчиња на облеката и како да го решите тој проблем

Си дозволивте да се почестите со убава маица или кошула, но по неколку недели, одеднаш имате дупки во долниот дел, буквално од никаде. Првото нешто што можеби ќе помислите е […]