Ознака: духови

Видео

Видео: Тврдел дека неговата куќа е опседната со ДУХОВИ, а сега има и ДОКАЗ за тоа…

Овој човек постојано велел дека неговата куќа е опседната со духови, а сега има и доказ за тоа.„Правев туторијал за својот час кога на средина од работата се отвори вратата […]

Видео

Видео: Ако досега НЕ верувавте во ДУХОВИ, после ОВА ќе го промените мислењето!

Видеото е снимено на езеро покрај проколнатата тврдина Gwalior India.Ова видео веројатно е едно од најморбидните видеа за духови на интернет. Видеото е снимено на езеро покрај проколнатата тврдина Gwalior […]

Живот

НЕОБЈАСНЕТИ САМОУБИСТВА на земјоделци во Индија: Политичарите ги обвинуваат ДУХОВИТЕ!

Политичарите во Индија ги обвинуваат духовите за серија самоубиства извршени од страна на фармерите во оваа држава.Бхупендра Синг го изјави ова по обвинувањето на Конгресот за алармантниот број на самоубиства […]

Видео

Видеа кои ќе ги занемат и оние кои не веруваат во духови

Погледнете ги следниве видеа кои сигурно ќе ве наежат. Левитација Видео кое своевремено беше многу популарно на Јутуб, наводно прикажува Русин кој за време на шетањето со кучете наидува на […]