Ознака: Душан Лазиќ Лаза

Сцена

Британија ја напушта ЕУ на 12 април, на полноќ

Во својата повеќегодишна кариера, една од најпознатите пејачки во регионот, Цеца Ражнатовиќ досега никогаш се нема појавено на јавна сцена без грам шминка. Меѓутоа, синоќа пејачката се појави на сцената […]