Ознака: душевна болница

Балкан

ХОРОР: Киднапирале девојка од душевна болница и 3 дена ја силувале без престан!

Исповед на душевно болна девојка не остави никого рамнодушен во регионот. Пред 16 години Белград го потресе грозоморен настан кога тројца мажи буквално извлекле девојка од душевна болница, по што […]