Ознака: душек

Занимливости

Дознала дека сопругот ја изневерува во нивната спална соба па му оставила чудна порака на душегот

Таа на душегот на кој нејзиниот сопруг спиел со друга жена му оставила порака со црвен спреј. Очајната жена која дознала дека сопругот ја изневерувал во нивната спална соба на […]

Живот

Душек во форма на пеперутка ги освои сите социјални мрежи

Како што навлегуваме подлабоко во летото, така сме изложени на сè повеќе и повеќе фотографии од уживање во базени, езера и мориња. Поточно, најубавите слики на кои изгледа како луѓето […]