Ознака: Душица Јаковлевиќ

Сцена

Познатата водителка покажа како изгледа неколку минути по естетските корекции: Нема да ја познаете, но има многу важна порака

За разлика од многу јавни личности кои кријат дека прават естетски корекции, водителката Душица Јаковлевиќ зборува отворено за истото. Имено, таа одлучи да го „освежи“ лицето непосредно пред „Задруга 3“ […]

Сцена

Експлодира џипот на познатата српска водителка утринава во Белград

Утринава во 8:30 часот кај стадионот на Црвена Ѕвезда експлодирал џип во сопственост на момчето на Душица Јаковлевиќ, водителката на Пинк ТВ. Џипот експлодирал на паркинг пред станбена зграда во […]