Ознака: Душко Тошик

Сцена

Јелена Карлеуша се огласи по скандалот со Душко Тошиќ

Турските медиуми на големо пишуваат за фотографиите од Душко Тошиќ на вечерна журка со мистериозна бринета.Репрезентативецот на Србија, кој игра за Бешикташ, бил виден како излегува од ноќен клуб со […]