Ознака: Душко Тошиќ

Сцена

Карлеуша го пријавила сопругот во полиција за семејно насилство

Карлеуша го пријавила сопругот во полиција за семејно насилство Јелена Карлеуша пријавила во полиција дека ја претепал нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, објави српски курир. Полицијата во моментов е во домот […]

Сцена

Еве што се случува во брачниот кревет на Карлеуша и Душко

Веќе подолг временски период актуелна тема е разводот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ кој никогаш официјално не го потврдија или демантираа двајцата. По порно скандалот кој медиумите го обелоденија […]

Сцена

Актерката од „Истанбулската невеста“ била во врска со сопругот на Карлеуша: Цела Турција зборувала за тоа

Актерката Асли Енвер има 34 години и моментално е една од најпопуларните турски актерки на сите времиња. Таа е родена во Лондон, Англија и таму живеела се до нејзината дванаесетта […]

Сцена

Карлеуша и Душко не се заедно на Денот на вљубените: Еве со кого тој објави фотографија

Душко Тошиќ одредено време е во Белград, а деновите ги поминува со ќерките. Неговата сопруга Јелена Кралеуша никаде не се појавува со нив. Пред месец дена Душко беше на одмор […]

Сцена

Карлеуша му се извини на сопругот: Заслужува почит за се што преживеа заради мене, излезе голем господин, така се игнорираат глувци и олоши

Откако нејзиниот сопруг и поранешниот љубовник за прв пат се сретнаа по откривањето на љубовната афера Јелена Карлеуша го испофали сопругот Душко и го исплука Огњен. Таа се огласи на […]

Сцена

На терен ѕвер, дома нежен татко: Цел Балкан се смее на влечките на Душко Тошиќ

Фудбалерот Душко Тошиќ кој неодамна беше во центарот на вниманието поради турбулентниот брак со Јелена Карлеуша, очигледно им ја исполнува секоја желба на своите ќерки. Семејството е сместено во луксузниот […]

Сцена

Карлеуша и Душко се огласија после најновиот скандал: Во едно се сложија

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се огласија на своите профили на социјалните мрежи, по избивањето на скандалот со обелоденување на тајната врска меѓу фудбалерот и старлетата Сораја Вучелиќ. Сопружниците поставија […]

Сцена

Сите плукаа по Карлеуша поради аферата со Врањеш, но погледнете по која старлета полудел нејзиниот сопруг

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ тајно се гледал со старлетата Сораја Вучелиќ, објавуваат српските медиуми. Толку бил опседнат од неа, што и купил нараквица картие, направена од дијаманти […]

Сцена

Го посрамоти со скандал, а тој е спремен на се: Кога ќе видите што ќе и остави Тошиќ на Јелена само за да се разведе ќе останете во неверување

Душко Тошиќ неодамна поднел барање за развод и се потешко ја поднесува ситуацијата дека неговата сопруга Јелена Карлеуша не го прифаќа фактот дека фудбалерот сака развод од пејачката. Душко кој […]

Сцена

Душко Тошиќ и зададе уште еден тежок и болен удар на Карлеуша- Со овој детаљ Јелена никако не може да се помири дека веќе изгуби

Фудбалерот Душко Тошиќ во моментов се наоѓа во Кина каде игра за тамошен фудбалски клуб, додека неговата сопруга и деца живеат во Белград. Но, како што стојат работите во моментов […]