Ознака: Душко Тошиќ

Сцена

Додека Карлеуша се шегуваше со Душко, на сите им „ПАДНА ВО ОЧИ“ како ѝ е запишан сопругот во мобилен!

Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, според мислењето на многумина живеат како во бајките и нивната љубов цути како и првиот ден.Карлеуша неодамна стана веган, па му замери на […]

Сцена

Карлеуша чуваше ТАЈНА за Душко 10 години: СЕ РАСПЛАКУВАМ секој пат кога ќе ми текне на тоа!

Пејачката Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, кон крајот на јуни прославија 10 години откако ја започнале врската, но и осум години откако официјално се венчале.Имаат две деца, а […]

Сцена

ИЗНЕНАДУВАЊЕ ВО ФИНАЛЕТО НА ГРАНД: Карлеуша пред излегување на сцена дознала дека нејзиниот сопруг во Турција…

Јелена Карлеуша беше гостинка во финалето на Ѕвездите на Гранд во Зетра, а за случувањата во Турција дознала непосредно пред излегувањето на сцена.Малку е да се каже колку таа била […]

Сцена

НЕ Е ТОЛКУ МИРЕН: Еве какви пораки добива Јелена Карлеуша од сопругот!

Јелена Карлеуша тврди дека сексуалниот живот со сопругот Душко Тошиќ по десет години е подобар отколку на почетокот. Пејачката признала дека страста ја подгреваат со перверзни СМС пораки и дека […]