Ознака: душко

Сцена

ФОТО: Карлеуша: Јас правам се за да го задоволам Душко! Да видите што правам во кревет со него, ќе се распаметите!

Атрактивната Јелена Карлеуша, вели дека таа и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, и по осум години брак уживаат во сексот.Таа често објавува секси фотографии… „Душко е фудбалер, полн со тестостерон, а […]