Ознака: Дује Чалета- Цар

Меѓународен фудбал

Девојката на хрватскиот репрезентативец топлес го дочека своето момче од СП

Ново печениот репрезентативец на Хрватска Дује Чалета- Цар ова Светско првенство во Русија ги помина можеби најсреќните денови од својот живот. Finally together! ? #couplegoals #couple #together #again #love #russia […]