Ознака: Дуња Илиќ

Сцена

Српската пејачка се обидела да се самоубие во живо на Инстаграм откако дознала дека починал нејзиниот татко

Јован Илиќ, таткото на контроверзната српска пејачка Дуња Илиќ починал на 21 септември, а оваа информација ја потврди нејзиниот PR тим. -Здравствената состојба на Дуња сега е стабилна. Таткото на […]

Сцена

Нов скандал – излезе експлицитно видео од српската пејачка

Контроверзната пејачка Дуња Илиќ минатото лето ја шокираше јавноста кога објави дека била брутално претепана во Приштина. Овојпат изненадила со провокативно видео на кое се мази и повикува на секс. […]