Ознака: дуња поповиќ

Сцена

ФОТО: Поради огромните гради на бремената ѕвезда на Гранд никој не го забележа стомакот!

Натпреварувачката на „Ѕвездите на Гранд“ бујната Дуња Поповиќ е бремена, но не сака да открие кој е татко на детето.Сега објави фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак. Меѓутоа, […]

Сцена

Ја навредуваа во „Ѕвездите на Гранд“: Еве што прави пејачката денес!

Поранешната натпреварувачка во „Ѕвездите на Гранд“, Дуња Поповиќ, пред неколку месеци се најде среде скандал откако го напушти студиото и беше дисквалификувана.Многумина ѝ прогнозираа успешна кариера, а таа и понатаму […]

Сцена

ДОПРВА ЌЕ ИЗБИЕ ХАОС: Дуња Поповиќ ѝ возврати на Марија до тој степен што боли!

Провокациите помеѓу Дуња Поповиќ и Марија Шерифовиќ сѐ уште се актуелни. Бидејќи Марија изјавила дека Дуња треба да биде благодарна што не добила поостри критики и дека од нејзе направила […]