Ознака: д-р Хејзел Валас

Нега и убавина

Побиен најголемиот мит за целулитот, ова треба сите жени да го знаат

За разлика од многу инфлуенсери на Инстаграм, д-р Хејзел Валас знае да објасни што е целулитот и како настанува. Таа е лекар, личен тренер и нутриционист. На нејзиниот профил на […]