Ознака: Д Фајв

Сцена

УПС: Водителката покажа повеќе отколку што требаше

Кимберли Гилфојл е позната како една од најзгодните водителки на Фокс Њуз, па воопшто не зачудува фактот дека нејзиниот проблем со гардеробата веднаш ја разбранува јавноста во видеото што едноставно […]