Ознака: Ева Лонгорија

Сцена

Омилената актерка на сите се бореше со вишокот на килограми, сега буквално гори: Прилепениот фустан и ги открива сите облини

Американската актерка Ева Лонгорија и sвезда во серијата „Очајни домаќинки“ ужива во тропска изолација заедно со своето семејство, сопругот Хозе Бастон и нивниот 2-годишен син Сантијаго, а своите моменти на […]

Сцена

Модна катастрофа: Ева Лонгорија го промаши стилот

Ева Лонгорија од неодамна наполни 42-години и мора да признаеме дека никогаш не изгледала подоброИ додека не воодушевува со секое свое појавување, сепак и најдобрите понекогаш знаат да згрешат кога […]

Сцена

Од згодна убавица до дебела и мрсна

Холивудската актерка Ева Лонгорија ужива во заедничките патувања со својот трет сопруг, шармантниот бизнисмен Хосе Бастон.  По се изгледа на оваа убавица, складниот приватен живот многу и одговара, а тоа […]

Фото

Секси Ева Лонгорија полугола за насловната на GQ

Поранешната ѕвезда на ТВ серијата “Очајни Домаќинки”, Ева Лонгорија, се разголе за насловната страна на списанието GQ. Актерката ја истакна својата завидна линија, позирајќи заводливо само по градник и гакички. […]