Ознака: ева нединковска-петровска

Сцена

Ева сподели убава вест со обожавателите

Пејачката Ева Нединковска-Петровска, која од неодамна застана на лудиот камен, деновиве го прослави својот роденден.По тој повод напиша статус на Фејсбук преку кој откри дека допрва ќе го добие најубавиот […]