Ознака: евровизиски претставнички

Сцена

На која најубаво и стои? 4 евровизиски претставнички во исти фустани

Евровизиските претставнички на Албанија, Молдавија, Кипар и Малта на Евровизија настапиле во речиси исти костими. -Лесно за носење, од утро до вечер, универзална униформа, Половина од Евровизија носи иста облека, […]