Ознака: Евровизија 2018

Сцена

Порачаа фановите: Не се труди да победиш на Евровизија, само покажи го задникот

Делегациите на сите 43 земји што ќе се натпреваруваат на годинашната „Евровизија 2018“ се веќе собрани во Лисабон, каде што од вчера започнаа и првите проби на сцената во арената […]