Ознака: Евросонф2019

Сцена

„Пресреќна сум“ – Тамара се огласи на Фејсбук по влезот во финале на Евровизија

Откако ја направи цела Македонија горда и ѝ донесе пласман во финалето на Евровизија, Тамара се огласи на својот Фејсбук профил. Таа вели дека овој огромен успех е резултат на […]