Ознака: егзема

Видео

Бебето го оставила во мијалник со вода додека извршувала домашни обврски, причината ќе ве остави без зборови!

Стефани Смит (35) има син кој се вика Исаија. Кога се родило момчето, таа не можела да биде посреќна. Но, потоа забележала дека нешто чудно се случува со неговата кожа.Животот […]

Занимливости

Лекарите ова НЕ ви го откриваат: Еве зошто сте ЦАР ако мочате под туш!

Пред вас се 4 причини поради кои е повеќе од пожелно да мокрите под туш.1. Буквално ќе ја сочувате планетата Според некои истражувања кои ги спровела Агенцијата за заштита на […]