Ознака: егзотични дестинации

Сцена

Брена заминува на егзотичен одмор вреден брдо пари

По напорниот период кој што го имаше пејачката Лепа Брена, нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ се одлучи да ја почести својата сопруга со егзотичен одмор. Имено тие на 4 јануари заминуваат […]