Ознака: египетска пејачка

Живот

Египетска пејачка уапсена бидејќи симулирала орален секс со банана

Властите објавиле дека, откако спотот за нејзината песна “I Have Issues” се појавил на интернет, добиле бројни жалби од граѓаните, а Шаима е осомничена за “потенцирање на блуд”.Поради симулирање на […]