Ознака: еден полицаец загина

Црна хроника

Трагедија во Куманово: Еден полицаец загина, друг се бори за живот, повредени и други лица

Полицаец загина, а друг со тешки повреди е пренесен на клиника по хорор сцена која синоќа се случила во Куманово, дознава “Курир“. 45 минути по полноќ, на регионален пат Куманово-Свети […]