Ознака: единица

Занимливости

Средношколец доби единица по физичко на онлајн настава

Средношколец во Хрватска добил единица по физичко образование за време на онлајн-настава, пишува хрватскиот весник „Јутарњи лист“. Како што е наведено, професорот поставил апликација преку која ученикот требало да испрати […]