Ознака: Едита Арадиновиќ

Балкански убавици Инстаграм Сцена

Едита се соблече во секси бикини, па покажа тетоважа на овој дел од телото каква што никој нема

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии. Таа позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината […]

Сцена

Се соблече поранешната министерка

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии. Поранешната членка на групата „Министарке“ позираше во црвено бикини […]

Сцена

Едита призна дека ги намалила усните: Сега повеќе се смеам

Пејачката Едита Арадиновиќ неодамна отишла под нож за да ги намали усните. Таа открила дека конечно сфатила дека имплантите не ја прават среќна, а поради нив помалку се смее. -Дојдов […]

Сцена

Едита го покажа прекрасното деколте, но сите го коментираат овој детаљ на лицето на Кеба

Денешните мажи повеќе се средуваат и негуваат, но Драган Којиќ Кеба изгледа малку се занесе. Веќе е стара вест дека тој направил исцртување на веѓите со јапонска метода, но сега […]

Сцена

Сите зборуваат за оваа нејзина жешка снимка: Пејачката Едита ги остави фановите без зборови

Познатата српска пејачка Едита Арадиновиќ која важи за една од најзгодните пејачки на естрадата предизвика лавина коментари на социјалните мрежи поради нејзиното провокативно издание.   View this post on Instagram […]

Сцена

Погледнете како изгледала пред 6 години Едита Арадиновиќ, членката на Министарке!

Едита Арадиновиќ денеска е една од омилените натпреварувачки во хуманитарното шоу Твоето лице звучи познато, во кое од емисија до емисија го докажува својот талент, а покрај тоа една е […]

Сцена

Познатиот Курсаџија ќе учествува во „Твоето лице звучи познато“

По пејачките Тијана Дапчевиќ и Едита Арадиновиќ, откриен е и нов учесник на шоу програмот „Твоето лице звучи познато“.Станува збор за познатиот актер Бане Видаковиќ, кој публиката до солзи ја […]

Сцена

Едита од „Министарке“ ПРИЗНА СЀ: Нема да се омажам затоа што…

Едита Арадиновиќ важи за една од најатрактивните пејачки во регионот, а со женскиот бенд „Министарке“ постигна огромен успех.Убавата пејачка неодамна ја смени фризурата, па откри дали тоа значи дека раскинала […]