Ознака: едиторијал

Фото

Кејт Мос како секси Шпањолка

Британската манекенка Кејт Мос ги воодушеви сите во зимскиот едиторијал на шпанското издание на магазинот 'Vogue'…   Таа во списанието се појавува во улога на секси Шпањолка. Заносната Кејт во […]

Филм

Легендарната љубов на Робин и Барни во гламурозен едиторијал во Италија

Магазинот ''Watch'' ги развесели своите читатели претставувајќи занимливи модели за својот гламурозен едиторијал за оваа зима. Имено, наместо секси актерски диви или популарни манекенки, списанието за ова раскошно издание ги […]

Фото

Снежна убавица: Хајди Клум во зимски едиторијал

Италијанското списание Amica направи вистински потег кога ја ангажираше заносната Хајди Клум за своето зимско издание.    Раскошната убавица во овој гламурозен едиторијал изгледаше како снежна кралица, која позира покрај […]