Ознака: Еди Марфи

Сцена

Го чека своето 10-то дете: Тајно се вери познатиот актер, сопругата му е убавица

Педесет и седумгодишниот актер Еди Марфи и неговата девојка Пејџ Бачер тајно се верија, само неколку недели откако открија дека ќе станат родители. Веста се прошири откако беше објавена фотографија […]