Ознака: едногодишни близначиња

Свет

Трагедија: Починаа едногодишни близначиња, таткото 8 часа ги оставил во автомобил

Њујоршката полиција потврди дека во автомобил “Хонда“ паркиран во Бронкс биле најдени две бебиња, машко и женско, без свест . Подоцна било констатирано дека се починати Мариза и Феникс Родригез. […]