Ознака: Едно евро за Вицето

Вести

Пишев: Граѓаните ќе му пресудат на Заев на избори

Аболицираниот криминалец Зоран Заев продолжува да се крие и да молчи за најновиот огромен скандал во општина Струмица.Ова денес го истакна на прес конференција пратеникот на ВРМО-ДПМНЕ, Васил Пишев. -Заев […]