Ознака: Ед Ширан

Сцена

Ед Ширан го прекрши кралскиот протокол, принцот бесен

Несериозниот гест на популарниот пејач Ед Ширан за време на доделувашето на МБЕ наградите во Бакингемска палата предизвика големо медиумско внимание.26-годишниот пејач ја држеше раката на принцот Чарлс за време […]

Сцена

Ед Ширан ангажиран во „Симпсонови“, но гласот го позајмуваше преку телефон

Откако се појави во новата сезона на „Игра на тронови”, британскиот пејач веќе го позајми гласот и за лик од една од најдолгите анимирани серии во историјата, „Симпсонови”.Идната 29-та сезона […]