Ознака: Екатерина Тихонова

Сцена

Се разведе ќерката на Путин

Ќерката на рускиот претседател Владимир Путин,Екатерина Тихонова, неодамана гостуваше на една телевизија, само неколку дена по потврдата за разводот од човекот кој го нарекуваат “најмладиот руски милијардер”. Катерина Тихонова, “рокенрол […]