Ознака: Екатерина

Занимливости

Беше слатко девојче, па стана руска Ким Кардашијан: Целосно се изобличи од операциите, а тврди дека е природна

Во период од 2 години, од слабо девојче, Екатерина стана руската Ким Кардашијан. На прв поглед, има ставено импланти по целото тело за зголемување на облините, филери во усните, како […]