Ознака: експертите

Вести

Eве што мислат “експертите” на СДСМ за тиранската платформа: Двојазичност на целата територија, Албанец премиер

Ставовите на експертите блиски до СДСМ  за тиранскатан платформа во целост ги разобличуваат денешните манипулативни изјави на лидерот на партијата Зоран Заев. Заев денеска најави некакви експертски дебати, со кои […]