Ознака: експлицитни пораки

Сцена

Нова п*рно афера на Дара Бубамара: „Тебе ти е секогаш дигнат!“

Само што слегна прашината околу експлицитните фотографии, на виделина излезе нова порно афера на Дара Бубамара.Српските медиуми дојдоа до пораки кои пејачката ги разменувала со непознат дечко, во кои главна […]