Ознака: Екстра ексклузив

Сцена

„Екстра Ексклузив“ со ексклузивна прослава

Скопскиот Club Social вчеравечер беше местото кадешто се собраа најпопуларните, најуспешните и најубавите градски фаци. Многу гости, а причина една – првиот роденден на емисијата „Extra Exclusive“!Скопскиот Club Social вчеравечер беше местото кадешто се […]