Ознака: елдин курбашиќ

Балкан

За оние што предизвикуваат тензии: „Да ви објаснам што е војна“

Статусот на Елдин Курбашиќ од Сараево кој тој го објавил вчера, покрена бура од реакции меѓу корисниците на социјалните мрежи од целиот Балкан.Тој им испрати јасна порака на сите оние […]