Ознака: електронска пошта

Вести

Асанж: По мојата следна објава на Викиликс, Хилари ќе оди во затвор!

Основачот на Викиликс, Жулиен Асанж, изјави дека Викиликс дошле до информации што гарантираат обвинение против Хилари Клинтон, откако ќе бидат објавени наскоро, пренесоа американските медиуми.За време на неодамнешното интервју со […]