Ознака: елена кариќ

Сцена

Јавноста го чекаше ова: Елена ПРОГОВОРИ за љубовната врска со Марија Шерифовиќ!

Како бомба во јавноста одекна информацијата за љубовната афера на Марија Шерифовиќ и Елена Кариќ, за што тие двете не се огласуваа.Неколку недели подоцна Елена изјави дека на новинарските наслови […]

Сцена

Не издржа: По лезбо аферата со Шерифовиќ, Елена Кариќ ја напушти државата

По лезбо аферата со Марија Шерифовиќ, Елена Кариќ ја напушти државатаЉубовниот живот на Марија Шерифовиќ и нејзината афера со Елена Кариќ која е омажена за Југослав Кариќ се обелодени во […]

Сцена

Љубовна афера која ја потресе Србија- Марија порача: За мојот однос со Елена прашајте го…

Љубовниот живот на Марија Шерифовиќ  и  нејзината афера со  дизајнерката Елена Кариќ, ќерката на Верица Ракочевиќ, која  е мажена за Југослав Кариќ, ја разбрани  јавноста,  а пејачката сега проговори  за […]

Сцена

Притисокот на јавноста беше посилен од нивната љубов – детали за врската на Марија и Елена!

Љубовта меѓу Марија Шерифовиќ и Елена Кариќ била многу силна, но притисокот од јавноста бил уште посилен од нивната љубов поради што тие раскинаа.Сепак, сега после завршување на нивната приказна, […]

Сцена

Југослав Кариќ се огласи по лезбо аферата меѓу Марија и Елена. Еве што кажа!

Во регионот веќе неколку дена е главна веста за врската меѓу Марија Шерифовиќ и Елена Кариќ, а сопругот на познатата дизајнерка за прв пат одлучи јавно да го даде својот […]

Сцена

Ова го чекаше целиот регион: Се огласи Марија Шерифовиќ, еве што изјави за арефата со Елена!

Марија Шерифовиќ во последните  неколку  дена е  главна тема во медиумите откако е откриена нејизната љубовна романса со  Елена кариќ. На ова многумина се огласија, а конечно и самата пејачка.Имено, […]

Сцена

Лезбо афера го тресе регионот: Елена Кариќ во страв поради исчезнатиот телефон!

Љубовната афера со Марија Шерифовиќ и Елена Кариќ како главни актерки зема замав. Заедничките фотогрфаии кои излегоа во јавност, а на кои се популарната пејачка и снаа на династијата Кариќ […]