Ознака: Елена Папаризу

Сцена

НАКАЧИ 10 КИЛОГРАМИ и ЦЕЛОСНО ГО ПРОМЕНИ ИМИЏОТ: Вака изгледа денес победничката на Евровизија, Елена Папаризу!

Со својот огнен танц и хитот “My number one”, таа ја освои публиката и оствари убедлива победа во 2005 година на Евровизија. Убавата Гркинка Елена Папаризу беше победничка на Евровизија […]