Ознака: Елена Стефановска

Сцена

Ја прашаа Елена Стефановска дали ќе се мажи во 2021 – еве што одговори

Водителката на „Живот со стил“, Елена Стефановска ужива во емотивната врска со нејзиниот партнер Бојан Најдоски. Двојката често заедно патуваше на егозтични дестинации уживајќи во друштвото еден на друг. Оваа […]

Сцена

Мајката природа ја надарила македонската водителка- замина на одмор во Хрватска, па веднаш се соблече во бикини

Македонската водителка Елена Стефановска овие денови заслужено замина на годишен одмор и тоа далеку од очите на јавноста. И додека многу земји од соседството се затворени, таа реши да замине […]