Ознака: ЕЛЕНА СТОЈАНОВСКА

Сцена

Македонската водителка во СЕКСИ издание!

Таа веќе некое време е дел од утринската емисија „Ја сакам Македонија“, а со нејзината прекрасна насмевка утрата имаат поведар старт со телевизија Сител.Елена Стојановска ја обожава својата работа, па затоа […]