Ознака: елена Јованова

Сцена

Ја прашаа Јелена Јованова кога ќе има 5-та сезона на „Преспав“ – еве што одговори

По завршувањето на одредена сезона на серијата „Преспав“, фановите веднаш бомбардидаар со прашања дали ќе има продолжение. Во јануари оваа година со 20-та епизода насловена „Лицитација“, заврши и 4-та сезона […]