Ознака: ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС

Сцена

Пет пати е прогласена за најубава жена на светот: Џулија Робертс открива како ја одржува својата убавина

Со оглед на тоа дека петти пат е прогласена за најубава жена на светот, треба да им веруваме на нејзините совети.Филмската ѕвезда оваа година повторно е прогласена за најубава жена […]