Ознака: Елетра Ламборџини

Сцена

Ги поседува автомобилите од соништата поради дедо и, а обожава да се слика топлес

Италијанците овие денови го окупираа Мајами.По Џанлука Ваки, кој предизвика внимание со своето мускулесто тело и дружењето со бразилската манекенка Јулија Периро, сите ги засени Елетра Ламборџини(23), една од наследничките на […]